pureveg.pl

Blog tematyczny o zdrowym trybie życia, diecie oraz przepisach

Dieta

Naturalna droga do lepszego zdrowia z dietą Dąbrowskiej

Naturalna droga do lepszego zdrowia z dietą Dąbrowskiej

Odzyskanie zdrowia wymaga oczyszczenia organizmu z toksyn, patogenów, martwych komórek, złogów tłuszczu. Aby proces detoksykacji był bezpieczny i skuteczny trzeba postawić na wiedzę medyczną i produkty roślinne. Miejscem, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc jest firma cateringowa ProszeZdrowie, która uzyskała certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia Ewy Dąbrowskiej. Dietetyczka od lat zajmująca się żywieniem ludzi, opracowuje roślinną dietę Dąbrowskiej, która powoduje odtrucie organizmu, przywrócenie jego równowagi i niwelowanie schorzeń cywilizacyjnych.

Czym góruje nad innymi catering dr Dąbrowskiej?

W 2024 roku liderem na rynku zdrowego odżywiania jest catering dr Dąbrowskiej w którym można skorzystać ze wsparcia doświadczonej dietetyczki, zamówić indywidualną dietę pudełkowąJuż od pierwszych dni stosowania diety Dąbrowskiej następuje poprawa samopoczucia, ustępują problemy ze snem i spada waga. Wewnętrzne procesy w organizmie stabilizują się i stopniowo następuje proces samoleczenia poprzez oczyszczenie. Dobroczynne efekty stosowania diety Ewy Dąbrowskiej potwierdzają klienci, którzy przeszli cały proces postu leczniczego i osiągnęli oczekiwane korzyści zdrowotne. Link: https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/. Warzywa i owoce wykorzystywane do przygotowania diety doktor Dąbrowskiej kupowane są od stałych dostawców, więc istnieje pewność ich świeżości i wysokiej jakości.

Czy dieta dr Dąbrowskiej z cateringu dietetycznego jest droga? Nie, całkowity koszt zależy od wielu czynników, dlatego należy skontaktować się z firmą i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. ProszeZdrowie posiada rozbudowany program lojalnościowy, korzystanie z niego jest łatwe, wystarczy zamówić dietę pudełkową, wystawić opinie, polecić znajomym a w wirtualnej Skarbonce będą odkładać się punkty. To nimi można regulować rachunek, ponadto trzeba zwrócić uwagę na promocje, rabaty i zniżki.

dieta dąbrowskiej

Czy dieta Dąbrowskiej działa na organizm odmładzająco?

Swoją roślinną dietę dr Dąbrowska oparła na warzywach niskoskrobiowych i owocach niskocukrowych, wykluczając produkty odzwierzęce. Cała kuracja oczyszczania organizmu trwa od 14 do 42 dni. Ustaleniem długości postu Dąbrowskiej zajmuje się dietetyczka uwzględniająca obecny stan zdrowia danej osoby. Cały proces odnowy podzielony jest etap postu płynnego (zupy, soki, koktajle, zakwas buraczany), detoks sokowy (2,5 litra różnych soków dziennie) oraz etap wyjścia w 3 fazach. Etap wyjścia z diety Dąbrowskiej catering określił ze wzrastającą kalorycznością (1000-1500 kcal) oraz wprowadzeniem tłuszczu i białka roślinnego.

Czy za pomocą okresowego postu można odmłodzić organizm? Tak, ponieważ oczyszczenie w wyniku procesu autofagii tzn. naturalnego procesu „samoabsorpcji” organizmu powoduje jego samoleczenie – kiedy umiera stara komórka, na jej miejscu pojawia się nowa. Przy ograniczeniu pożywienia wynikającego z diety dr Dąbrowskiej komórka zaczyna się trawić, „zjadając” stare i uszkodzone struktury, nie wpływając jednocześnie na nowe. I nie jest to proces przypadkowy, ale proces zaprogramowany przez naturę.

Jakie są najmocniejsze strony diety doktor Dąbrowskiej?

Zachęcenie ludzi do zwiększenia spożywania nieprzetworzonej żywności jest dużą zaletą diety Ewy Dąbrowskiej. Warzywa i owoce to skarbnica witamin, błonnika, antyoksydantów, minerałów które dobroczynnie wpływają na zdrowie.

dieta Dąbrowskiej

Atuty postu Dąbrowskiej to:

  • Oczyszczenie organizmu z martwych, zdeformowanych komórek, wirusów, bakterii, złogów tłuszczu.
  • Znaczne wzmocnienie odporności eliminujące częste zachorowania na infekcje.
  • Unormowanie cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi.
  • Ustabilizowanie ciśnienia tętniczego, niedoczynności tarczycy.
  • Pozbycie się nieprzyjemnych objawów ze strony układu trawiennego.
  • Poprawa stanu skóry.
  • Redukcja wagi i tkanki tłuszczowej (podskórnej i trzewnej).

Podsumowanie

Przejście postu Dąbrowskiej pozwala na samouzdrowienie organizmu za pomocą warzyw i owoców. To najlepsza profilaktyka schorzeń cywilizacyjnych w tym nadwagi. Prawidłowe dopasowanie diety dr Dąbrowskiej w cateringu jest niezbędne, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę stan zdrowia. Nie trzeba studiować zasad diety i przygotowywać posiłków, soków i koktajli, tym zajmą się specjaliści z firmy cateringowej ProszeZdrowie.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

Udostępnij