D3+K2+B12 NutreeVEG

Trzy kluczowe wegańskie witaminy w jednej kapsułce. Kompleks witamin D3, B12 i K2 MK-7 dla właściwego uzupełnienia wegańskiej diety.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nutree LAB
  • Dostępność: duża ilość duża ilość
  • Waga / Zawartość: 60 kapsułek
  • Ważność: 07.2022
  • 46,90 zł
  • szt.

Zamawiaj bezpiecznie.

Zamówienie z tym produktem dostaczymy kurierem DPD24 lub do Punktu Odbioru

Online (blik, przelew, karta), Zwykły przelew bankowy, Gotówką za pobraniem

Warunki odstąpienia od umowy i zwrotu są opisane w regulaminie sklepu.

Łatwiej uzupełnisz dietę jedną wegańską kapsułką.

Zestaw trzech kluczowych witamin w proporcjach sprzyjających lepszej pracy układów odpornościowego, kostno - mięśniowego, nerwowego i krwionośnego. Wegańska D3, B12 i K2 MK-7 w jednej kapsułce dzięki której wegańska dieta staje się łatwiejsza.

Na co działają witamina B12, D3 i K2 i skąd je brać?

B12 zapewnia prawidłowe wytwarzanie kwasów nukleinowych w komórkach, bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu krwionośnego, wspomaga pracę serca, poprawia funkcjonowanie układu nerwowegoŹródła witaminy B12 to wyłącznie pokarmy pochodzenia zwierzęcego. Weganie i wegetarianie nie dostarczają sobie tej witaminy wraz z pokarmem, grożą im niedobory, dlatego powinni ją suplementować.

D3 odgrywa ważną rolę w zapewnieniu zdrowego układu kostnego oraz zębów. Wpływa na prawidłowe działanie układu nerwowego i mięśniowego. Przyspiesza regenerację, zapobiega infekcjom, ma właściwości przeciwzapalne, Większość (80%) potrzebnej organizmowi witaminy D3 pochodzi z biosyntezy w skórze pod wpływem słońca, reszty dostarczają źródła pokarmowe (ryby, jaja). Oznacza to, że suplementacja witaminą D3 jest ważna nie tylko dla wegetarian i wegan, ale dla większości ludzi żyjących w naszym klimacie i przez większą część roku odczuwających deficyt słońca.

K2 zapewnia zdrowe i mocne kości, wspomaga pracę serca, odgrywa ważną rolę w prawidłowym krzepnieniu krwi, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga utrzymać zęby w dobrej kondycji. Organizm człowieka nie potrafi samodzielnie syntetyzować witaminy K2. Zapotrzebowanie na ten składnik pokrywane jest głównie z diety oraz w mniejszym stopniu dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe.

Nutreeveg, polski kompleks wit. B12 (100 mcg), D3 (2000IU) i K2 MK-7 - dlaczego go wybrać?

Witamina B12 100 mcg to odpowiednia dawka witaminy do codziennego, profilaktycznego stosowania dla osób, u których mogą wystąpić niedobory z powodu diety, eliminującej produkty pochodzenia zwierzecego czy z innych przyczyn. Dawka 2000IU witaminy D3 to optymalna ilość do całorocznej suplementacji tej witaminy dla osób żyjących w naszym klimacie, a witamina K2 w postaci dobrze przyswajalnego Menahinion 7 (MK-7), działa synergicznie z D3 i zwiększa pozytywne działanie zarówno D3 jak i samego K2.

Suplement Nutreeveg, to prosty kompleks 3 kluczowych dla wegetarian i  wegan, z optymalnym doborem składników i najlepszym wykorzystaniem korelacji ich działania

 

 

Zalecana, nieprzekraczalna porcja dzienna =1 kapsułka. Nie należy przekraczać dziennej dawki. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. 

Przechowywać w temp. pokojowej w miejscu ciemnym, suchym, niedostępnym dla dzieci. Opakowanie wystarczy na min. 60 dni. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Składniki w jednej kapsułce (dziennej porcji): witamina D3 (cholekalcyferol) 50µg - 2000j.m, witamina K2 MK-7 (menachinon) 25µg, witamina B12 (cyjanokobalamina) 100µg, substancje pomocnicze: celuloza, sole kwasów tłuszczowych, osłonka z hydroksycelulozy, barwnik dwutlenek tytanu (E171), kompleksy chlorofilin

Witaminy W 1 kapsułce
 (dziennej porcji)
%RWS* 
Witamina D3 (Cholekalcyferol) 50µg
(2000iu)
1000
Witamina K-2 MK7 (Menachinon) 25µg 33
Witamina B12 (Cyjanokobalamina) 100µg 4000
*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia
MC
Majka Ch.
Zweryfikowany

Świetna rzecz! Wygodny kompleks dokładnie tego czego potrzebuję.

Kinga Parol
Zweryfikowany

Podstawowe witaminy dla wegan w jednym i w dobrej cenie.

Michał L
Zweryfikowany

Nutreeveg, to zdecydowanie najlepszy suplement dla wegan. Tak myślę i biorę go.

W
Waldek
Zweryfikowany

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam też ten produkt!