Alg Omega-3 DHA:EPA 500mg

  • Producent: HELHETSHALSA | Lepsze witaminy dla wegan
  • Dostępność: duża ilość duża ilość
    Czas realizacji: Uwaga! Wysyłka od wtorku, 4.08.2020
  • szt.
  • 99,90 zł

Wegańskie Omega-3 z alg morskich uprawianych w krystalicznie czystej wodzie bez dostępu do zanieczyszczeń. Najczystsze, wegańskie DHA+EPA.
Helhetshälsa - lepiej przyswajalne, czystsze witaminy dla wegan.

Czyste Omega-3 szczególnie korzystne dla wegan

Wegańskie Omega-3 500mg (w tym 250mg DHA + EPE w proporcji 2:1) pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcję mózgu i wzroku, przyczynia się do właściwego działania serca przy dziennym spożyciu 250mg. Korzystnie wpływa też na rozwój wzroku i tkanki nerwowej u niemowląt. Schizochytrium sp, z których pozyskiwane są wegańskie kwasy tłuszczowe DHA+EPA uprawiane jest w krystalicznie czystej wodzie bez dostępu do zanieczyszczeń. AlgOmega3® to produkt czysty, powstający bez eksploatacji ryb, przemysłowego rybołówstwa, bez szkód dla środowiska. Przechowywać w temp. pokojowej w miejscu ciemnym, suchym, niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Nieprzekraczalna zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia =1 - 2 kapsułek/w posiłku lub po posiłku.

60 kapsułek

Składniki w 1 kapsułce: olej z Schizochytrium 500 mg, całkowita ilość kwasów tłuszczowych Omega-3 250mg, w tym DHA  (kwas dokozaheksaenowy) 167mg + EPA (kwas eikozapentaenowy) 83mg. Nośnik: olej słonecznikowy, przeciwutleniacze: tokoferole (E306), palmitynian askorbylu(E304), wyciąg z rozmarynu (E392), bezbarwna kapsułka roślinna.