Wegańskie Batony Wysokobiałkowe

  • Producent: The Hut Group
  • Dostępność: duża ilość duża ilość
  • szt.
  • 6,99 zł
Wegański Baton Wysokobiałkowy opracowany przez żywieniowców specjalnie dla wegan to wysokiej jakości białko roślinne, orzechy, kakao i czekolada.

Białko dla wegan w pysznej postaci

Wegańskie batony opracowane przez żywieniowców sportowych specjalnie dla wegan to wysokiej jakości białko roślinne o świetnie zbilansowanym profilu, a także węglowodany w tym błonnik. Wszystko naturalnego pochodzenia i bez dodatku cukru. Zadbano również by ta szybka i wartościowa przekąska dla wegan miała doskonały smak i apetyczną konsystencję oraz by poza białkiem dostarczała też witamin, minerałów i energii. Wegański Baton Wysokobiałkowy Fistaszki z Syropem Klonowym: wegański batonik z orzeszków ziemnych, syropu klonowego, masła kakaowego, izolatu białka grochu i ryżu, chleba świętojańskiego. Wegański Baton Wysokobiałkowy Czekolada, Nerkowiec i Pomarańcza: wegański batonik pomarańczowy z kawałkami czekolady, orzechów nerkowca, masłem kakaowym, izolatem białka z grochu i ryżu. Wegański Baton Wysokobiałkowy Czekolad, Migdały i Wanilia: wegański batonik z kawałkami czekolady, prażonymi migdałami, orzechami nerkowca, masłem orzechowym i izolatem białka grochu i ryżu. Do bezpośredniego zpożycia. Przechowywać w ciemnym miejscu w temp. Pokojowej. Wartości odżywcze w zakładce "Załączniki" poniżej.

Zawartość: 50g

Składniki: Fistaszki z Syropem Klonowym: fistaszki, białka grochu, inulina, syrop klonowy, mączka brązowego ryżu, masło orzechowe, białko ryżowe, mączka chleba świętojańskiego, zagęszczony sok z winogron, skrobia ryżowa, sól morska, ekstrakt z zielonej herbaty | Czekolad, Migdały i Wanilia: migdały, masło z nerkowca, białko grochu, białko ryżu, czekolada, syrop z agawy, inulina, słodzik (ksylitol), masło kakaowe, skoncentrowany sok z winogron, skrobia ryżowa, ekstrakt waniliowy, ekstrakt zielonej herbaty, sól morska, przeciwutleniacz (witamina E). | Czekolada, Nerkowiec i Pomarańcza: orzechy nerkowca, białko ryżowe, białko grochu, czekolada, słodzik (ksylitol), inulina, masło kakaowe, skoncentrowany sok z winogron, skrobia ryżowa, masło z nerkowca, kakao w proszku, ekstrakt z zielonej herbaty, olejek pomarańczowy, sól morska