Wszystko taniej za czekanie

... my odpoczywamy, Ty kupujesz taniej.

 

REGULAMIN PROMOCJI

Organizator promocji: Gofemine - Piotr Jaworski, właściciel strony pureveg.pl

Czas trwania promocji: od 7 września 2018 godz 13:00 do 19 września 2018 godz 23:59.

Miejsce promocji: Promocja obowiązuje wyłącznie na stronie pureveg.pl i dotyczy wszystkich zakupów dokonanych w sklepie pureveg.pl w czasie trwania promocji.

Mechanizm promocji: Właściciel sklepu pureveg.pl ogłasza przerwę w wysyłkach zamówień pomiędzy 8 a 19 września 2018. Wysyłki zamówień zostaną wznowione 20 września 2018. Klient, który we wspomnianym wyżej okresie wejdzie na stronę pureveg.pl zobaczy banner komunikujący przerwę w wysyłkach i przyznanie opustu każdemu, kto zdecyduje się pomimo przerwy w wysyłkach złożyć zamówienie i poczekać dłużej na wysłanie zamówionych produktów. W okresie 7 września godz 13:00 do 19 września godz 23:59 na stronie pureveg.pl uruchomionych jest mechanizm przydzielający opust promocyjny wszystkim sprzedawanym na stronie produktom.

Banner na stronie komunikujący o obowiązywaniu promocji i przerwie w wysyłkach linkuje do treści niniejszego regulaminu.

Zasady promocji: Każdy klient składający na stronie pureveg.pl zamówienie w okresie pomiędzy 7 września po godz. 13:00 a 19 września 2018 otrzymuje na każdy z zamawianych produktów opust wysokości 6%* jego regularnej ceny. Opust 6% przyznawany jest z tytułu umownej rekompensaty za wydłużony czas oczekiwania na wysyłkę zamówionych produktów. Wysyłki zamówionych w ramach promocji produktów rozpoczną się 20 września 2018 r. Każde zamówienie na stronie pureveg.pl złożone w czasie obowiązywania promocji oznacza wzięcie udziału w promocji. Uznaje się, że Klient, który w dniach 7 (po godz 13:00) - do końca dnia 19 września 2018 czyli w okresie obowiązywania promocji i publikowania komunikatu o niej złożył zamówienie, akceptuje powyższe zasady promocji.

* W przypadku produktów mających stały opust obowiązuje opust "lepszy z dwóch". Do tych opustów nie jest dodatkowo doliczane 6% w ramach oferty "wszystko taniej za czekanie".

Reklamacje dotyczące promocji należy składać mailowo, na adres: sklep@pureveg.pl do 1 tygodnia od dnia zakończenia promocji czyli do 27 września 2018.