W sierpniu dostawa gratis

CZAS TRWANIA: 1-31 sierpnia 2018

ORGANIZATOR: GOfemine – Piotr Jaworski Niegolewskiego 5, 01-570 Warszawa piotr.jaworski@gofemine.pl

UCZESTNICY: Każdy klient indywidualny witryny Pureveg.pl składający we wskazanym okresie zamówienie o wartości przekraczającej 99 zł  i opłacający je w pełnej wysokości sposobem zadeklarowanym w trakcie procesu zamawiania oraz wybierający jeden z dwóch sposobów dostawy: Kurier Pocztex (48h) i Odbiór w Punkcie (do wyboru 7000 punktów w Polsce)

ZASADY PROMOCJI: Promocja trwa od dnia 1.08.2018 od godziny 00:01 do dnia 31.08.2018, do godziny 23:59. W tym czasie każde zamówienie klienta indywidualnego o wartości 99,01 zł i wyższej, ze wskazana dostawą Kurier Pocztex lub Odbiór w Punkcie, zostanie zakwalifikowane do udziału w promocji. W wyniku tego, do zamówienia nie zostanie doliczona opłata za dostarczenie paczki przez Kuriera lub do Punktu.

W przypadku wybrania dostawy z płatnością "za pobraniem", bo faktury zostanie doliczona jedynie kwota opłaty za pobranie, z pominięciem opłaty za samo dostarczenie paczki.

ZASTRZEŻENIA: Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji przed upływem wskazanego czasu jej trwania,  w uzasadnionych przypadkach i pod rygorem poinformowania klientów o zaistniałej zmianie  (baner witrynie  Pureveg.pl, komunikaty na portalach społecznościowych, na profilach  Pureveg.pl  na Facebooku, Instagramie,