Święta 6% taniej, a w paczce - prezent!

Do każdego zamówienia i rabat i prezent !

Od 9 do 19 grudnia 6% rabatu na wszystko, a dodatkowo w paczce wysyłamy prezent - kupon z kodem na dalsze 5, 10 lub 15% rabatu, ważny do końca marca 2020r. 

Otrzymany kupon z kodem można oczywiście komuś podarować

 

REGULAMIN PROMOCJI Organizator promocji: Gofemine - Piotr Jaworski, właściciel strony www.pureveg.pl

Czas trwania promocji: od 9.12.2019 od godz. 00:01 do 19.12.2019 do godz 23:59

Miejsce promocji: Promocja przebiega i jest realizowana wyłącznie na stronie www.pureveg.pl i dotyczy zakupów klientów indywidualnych, dokonanych w sklepie pureveg.

 

Zasady, mechanizm promocji: 

1. Każdy klient składający zamówienie w czasie trwania promocji korzysta z rabatu 6% na całe zamówienie z wyjątkiem kosztów dostarczenia przesyłki i obsługi płatności za pobraniem. 

2. Dodatkowo do każdej paczki zostanie dołożony kupon zawierający kod promocyjny na: 5%, 10% lub 15%. Dokładanie kuponów odbywa się w kolejności rosnącej tj pierwszy klient otrzymuje kod 5%, drugi - 10%, trzeci - 15%, czwarty 5% itd. Kupony dokładane będą do wyczerpania ilości.

3. Rabaty nie łączą się. Wykorzystanie w zamówieniu realizowanym z rabatem, jak w tym przypadku - 6% do całego zamówienia, innego kodu rabatowego (newsletter, veganchallenge, inne) powoduje nadpisanie ręcznie dodanego przez klienta kodu rabatowego i ostatecznie to on zostanie uwzględniony w zamówieniu. 

 

Końcowe postanowienia: W przypadku rezygnacji z zamówienia i zwrotu towaru, zostanie zwrócona klientowi kwota zapłacona tj uwzględniająca naliczony wcześniej 6% rabat.

W uzasadnionych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenie promocji informując o tym klientów poprzez media społecznościowe z wykorzystaniem profili Pureveg, Tempehmake i Purameal.

 

Zapytania, uwagi i reklamacje dotyczące promocji należy składać mailowo na adres: sklep@pureveg.pl