Oferta dla Stałych Klientów

Stały rabat, na zawsze, na wszystko to program lojalnościowy, obejmujący wszystkich zarejestrowanych klientów sklepu pureveg.pl, którzy złożyli przynajmniej 2 zamówienia,
a łączna wartość ich zrealizowanych zamówień wyniosła co najmniej 399 zł.

 

Organizator programu: Gofemine - Piotr Jaworski, właściciel strony pureveg.pl

Nabór do programu lojalnościowego STAŁY RABAT:  

  1. W momencie uruchomienia programu w dniu 11.01.2018, przeliczone zostaną wcześniejsze zamówienia każdego zarejestrowanego klienta serwisu www.pureveg.pl  i w przypadku spełnienia warunków programu, klient zostanie ręcznie zakwalifikowany do programu, o czym będzie powiadomiony mailem.
  2. W czasie trwania programu każdy kolejny zarejestrowany klient spełniający warunek ilościowy i kwotowy złożonych zamówień będzie automatycznie kwalifikowany do programu i od kolejnego zamówienia będzie korzystał ze stałego rabatu na zamówienie.
  3. Przyznawany rabat widoczny będzie w sklepie pod każdym z produktów oraz na koncie Klienta w zakładce „Rabaty”  

Wartość przyznanego rabatu: Rabat wynosi 5% wartości zamówienia.

Wyłączenia: 

  1. Wartość zamówienia obejmuje wartość wszystkich kupionych produktów bez uwzględnienia kosztów transportu.
  2. W przypadku zamówienia produktów objętych już rabatem, zostanie policzony rabat wg. zasady "lepszy z dwóch". Oznacza to, ze rabaty nie zsumują się, ale zostanie uwzględniony ten wyższy.

Mechanizm działania rabatu: STAŁY RABAT działa automatycznie podczas składania zamówienia. Podsumowanie zamówienia i naliczona opłata za zamówienie uwzględnia już przyznany rabat. Aby wziąć udział w programie STAŁY RABAT nie trzeba wpisywać żadnych kodów rabatowych.

Czas trwania programu: Program lojalnościowy dla stałych Klientów - STAŁY RABAT działa od dnia 11.01.2018 na czas nieokreślony. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia programu bez podania przyczyny pod warunkiem poinformowania beneficjentów programu o zakończeniu programu, mailem, z 14 dniowym wyprzedzeniem.

Zmiany w programie: Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie pod warunkiem poinformowania beneficjentów programu o zmianach, mailem,  z 14 dniowym wyprzedzeniem.

Reklamacje: Reklamacje na działanie programu lojalnościowego STAŁ RABAT czy kwalifikację do programu  można zgłaszać tutaj >> kontakt