Organiczna Witamina C

  • Producent: HELHETSHALSA | Lepsze witaminy dla wegan
  • Dostępność: kilka sztuk
  • szt.
  • 76,90 zł

Wegańska witamina C z dziko rosnących amalaki (agrest indyjski) wzbogacona ekstraktem dzikiej róży. Całkowicie naturalna, bioaktywna witamina C dla wegan.
Helhetshälsa - lepiej przyswajalne, czystsze witaminy dla wegan.

100% Naturalna, ekologiczna witamina C

Wegańska witamina C z dziko rosnących amalaki (agrest indyjski) wzbogacona ekstraktem dzikiej róży będącym dodatkowym źródłem bioflawonoidów. Witamina C bierze udział w metabolizmie energetycznym - pomaga zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie fizyczne oraz psychiczne. Podnosi odporność wpływając na układ immunologiczny. Jest antyoksydantem hamującym stres oksydacyjny na poziomie komórkowym. Dodatnio wpływa na kondycję skóry, dziąseł i naczyń krwionośnych przez optymalizację syntezy kolagenu. Jest niezbędna dla prawidłowego przyswajania z pokarmu żelaza. Niezbędna, dzienna porcja witaminy C to od 80 do 280mg. Przechowywać w temp. pokojowej w miejscu ciemnym, suchym, niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Nieprzekraczalna zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia = 1-2 kapsułki/w posiłku lub po posiłku.

60 kapsułek

Składniki w 1 kapsułce: naturalna witamina C 125mg (*126%), ekstrakt owoców dzikiej róży 250 mg, bioflawonoidy 25 mg. Kapsułka roślinna z celulozy.*%RWS.

certyfikat SE-ÖKO-006