Wegańska D3 w sprayu

  • Producent: HELHETSHALSA | Lepsze witaminy dla wegan
  • Dostępność: duża ilość duża ilość
  • szt.
  • 58,90 zł

Dba o zdrowe zęby i kości, wspiera pracę mięśni, układu nerwowego i układu odpornościowego. Szczególnie ważna dal wegan.

Witamina D3 w sprayu dla łatwego stosowania

Wegańska witamina D3 w sprayu to doskonała alternatywa dla dzieci i osób, które mają problem z połykaniem kapsułek. Można dodać do jedzenia czy napoju lub bezpośrednio zakroplić do ust. D3 w sprayu dla wegan, firmy Helhetshälsa jest biologicznie aktywną formą D3 wyodrębnioną z porostów, bio-identyczną z witaminą uwalnianą w organizmie pod wpływem słońca. W opakowaniu znajduje się od 30 do 150 dawek w zależności od sposobu stosowania. Osoby bez zdiagnozowanego niedoboru witaminy D3 i dzieci powinny stosować podstawową dawkę - 1 strzyknięcie sprayu/ 1 raz dziennie. Przy zaleceniach zwiększenia dawki można stosować do 5 strzyknięć. Nie należy przekraczaj dziennej dawki 5 strzyknięć dziennie. 1 strzyknięcie = 5 mikrogramów witaminy D3 (200 IU, 100% RWS*) 2 strzyknięcia = 10 mikrogramów witaminy D3 (400 IU, 200% RWS*) 5 strzyknięć = 25 mikrogramów witaminy D3 (1000 IU, 500% RWS*) * RWS = Referencyjne (dzienne) Wartości Spożycia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Nie zawiera dodatków słodzących.

20 ml (150 porcji)

Składniki: Diglicerydy kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego, witamina D3 (Cholekalcyferol), przeciwutleniacze, naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol).