BICAPS: Kurkumina

Suplement Bicaps Curcumin to kurkuma z czarnym pieprzem o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowych i łagodzącym. Przygotowuje na wyzwania codziennego dnia, pomaga w okresie choroby i rekonwalescencji.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ForMeds | same witaminy
  • Dostępność: kilka sztuk kilka sztuk
  • Waga / Zawartość: 60 kapsułek
  • 79,99 zł
  • szt.

Zamawiaj bezpiecznie.

Zamówienie z tym produktem dostarczymy kurierem DPD24 lub do Punktu Odbioru (Ruch, Poczta, Biedronka, Żabka, Orlen)

Online (blik, przelew, karta), Zwykły przelew bankowy, Gotówką za pobraniem

Warunki odstąpienia od umowy i zwrotu są opisane w regulaminie sklepu.

Kurkumina z pieprzowym ekstraktem na ciężkie dni

Suplement BICAPS® Curcumin zawiera 400 mg ekstraktu z kurkumy indyjskiej (380 mg kurkuminy) i 5 mg ekstraktu czarnego pieprzu indyjskiego (4,75 mg piperyny) Prosty, naturalny skład: tylko witamina, inulina z cykorii i kapsułka z organicznego pullulanu bez żadnych dodatków. Odpowiednia dla wegetarian i wegan. 

*(%) - Referencyjna Wartość Spożycia dziennie w 1 kapsułce.

Stosować 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki. BICAPS Kurkumina nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Porcja dzienna 1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z kurkumy indyjskiej - 400 mg, w tym: 95% kurkumina - 380 mg; Ekstrakt z czarnego pieprzu indyjskiego - 5 mg, w tym: 95% piperyna - 4,75 mg

Składniki: ekstrakt z kurkumy indyjskiej (Curcuma longa L. zawiera 95% kurkuminy), pullulan (otoczka kapsułki), ekstrakt z czarnego pieprzu (piper nigrum zawiera 95% piperyny).
Ela Rosa
Zweryfikowany

Lekarz mi zalecił na "po chorobie"