Cynk chelatowany

  • Producent: HELHETSHALSA | Lepsze witaminy dla wegan
  • Dostępność: duża ilość duża ilość
  • szt.
  • 52,90 zł

Wegański cynk chealtowany. Najważniejsza z mikroelementów niezbędnych biorący udział w blisko 200 procesach enzymatycznych. Ma wpływ na wszystkie podstawowe procesy życiowe.
Helhetshälsa - lepiej przyswajalne, czystsze witaminy dla wegan.

Wegański cynk, najważniejszy z mikroelementów

Wegański chelat cynku (pikolinian). Postać organiczna dzięki której cynk może być doskonale przyswajany. Jen z mikroelementów niezbędnych biorący udział w blisko 200 procesach enzymatycznych. Ma wpływ na wszystkie podstawowe procesy życiowe. Bierze udział m.in. w mineralizacji kości, gojeniu się ran, wpływa na pracę układu odpornościowego, prawidłowe wydzielanie insuliny, stężenie retinolu i cholesterolu. Ma udział w regulacji ciśnienia krwi i rytmu serca. Przechowywać w temp. pokojowej w miejscu ciemnym, suchym, niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Nieprzekraczalna zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia 1 kapsułka w posiłku lub napoju.

100 kapsułek

Składniki w 1 kapsułce: Cynk (cytrynian, pikolinian cynku) 25mg (250%*) Nośnik: celuloza mikrokrystaliczna (E460), Kapsułka roślinna, *RWS.