Purameal - wegański zamiennik 1 posiłku. A poza tym jesz co chcesz!

 

Czy dobre odżywianie może być łatwe i wygodne?

Dietetyczny zamiennik jednego posiłku Purameal to wysokowartościowy posiłek roślinny o innowacyjnej recepturze. To nowoczesne jedzenie w proszku, opracowane tak, by zapewnić łatwe odżywianie, pewne pod względem składu i przyswajalności. Pozwala poprawić wegańską dietę i bezpieczne uzupełnić niedobory.

To kompletny, wartościowy i zrównoważony posiłek, który uzupełnia niedobry białka, witamin i minerałów i jednocześnie chroni przed nadmiarem kalorii; bo Purameal w 1 porcji dostarcza jedynie 260 kcal.

Dzięki Purameal w wygodny sposób utrzymasz dobrą formę i wagę.

Zbilansowany skład i świetny smak

Purameal należy do tych zamienników posiłków, które powstały z prawdziwej żywności. W składzie ma izolaty białek soi i groszku, korzeń cykorii, mączkę owsa, siemię lniane, liście jarmużu, lucernę, ekstrakt herbaty, winogron i buraków, spirulinę, jagody goji i acai, ketony z malin.

Purameal - składniki

Posiłek zawiera białko roślinne z dwóch źródeł (35%), węglowodany złożone, błonnik, tłuszcze, 20 witamin i minerałów oraz 9 słynnych superfoods.

16 naturalnych składników roślinnych oraz 20 witamin i minerałów połączono w starannie przemyślany sposób, by zyskać szczególne własności odżywcze, łatwość przygotowania, gładkość konsystencji, dobry aromat i smak.

Purameal jest dostępny w 2-ch lubianych smakach: kakaowym oraz jagodowym.

Purameal najlepszy na "lukę żywieniową"

W odróżnieniu od innych zamienników zalecanych do jedzenia na każdy posiłek w ciągu dnia, Purameal można stosować jako alternatywę dla jednego, konkretnego posiłku, resztę posiłków pozostawiając bez zmian i tym samym nie rezygnując z ulubionych potraw.

Możesz po niego sięgać, gdy chcesz uchronić się przed jedzeniem niezdrowych, kalorycznych i bezwartościowych odżywczo przekąsek w przerwie w pracy czy zajęciach na uczelni. Zawsze wtedy, gdy nie masz czasu gotować, lub w pobliżu ciężko o dobry posiłek uwzględniający Twoją dietę.

Możesz zabrać go ze sobą do pracy czy w podróż i jeść wtedy, gdy jest to wygodne, mając świadomość, że jednocześnie suplementujesz białko oraz najważniejsze witaminy i minerały, których mogło zabraknąć w pozostałych, ulubionych posiłkach, jedzonych w ciągu dnia. 

30 sekund i około 5 złotych, czyli weganizm bez trosk

Tylko tyle czasu i pieniędzy potrzeba, żeby z Purameal przygotować pyszny, gładki, kremowy i obfity dietetyczny koktajl, którym zastąpisz 1 posiłek.

Dieta bez trosk to dieta bezpieczna, kompletna, wygodna i przystępna. Dająca pewność, że w jednym posiłku dostarczasz sobie składniki odżywcze we właściwej ilości, jakości i proporcji. A do tego w dobrej cenie.

Purameal dla zwierząt i środowiska

PuraMeal to nasz wkład w propagowanie diety roślinnej oraz w ułatwianie życia tym, którzy dietę roślinną już wybrali. Jesteśmy przekonani, że życie bez eksploatacji zwierząt jest możliwe, jest zdrowsze, korzystne dla środowiska, po prostu lepsze.

Roślinny zamiennik posiłku

Produkt musi mieć opakowanie.

Opakowanie Purameal to jednowarstwowe, niebarwione HDPE. Tworzywo najłatwiejsze do recyclingu.

By ograniczyć wpływ na środowisko preferujemy duże opakowania mieszczące 17 porcji. Nie dzielimy Purameal na pojedyncze porcje. Aby ułatwić samodzielne porcjowanie, oferujemy wielorazowy ręczny shaker do wygodnego odmierzenia porcji i zabrania ze sobą.

Zamiennik posiłku Purameal jest w 100% roślinny i odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wysyłamy go w szarym kartonie bez wypełniaczy i nadruków.

 

Więcej o zamiennikach posiłków >> Krótka historia zamienników posiłków

Zamiennik posiłku Purameal, a także ręczny shaker Purameal do samodzielnego porcjowania, przygotowania i przenoszenia koktajlu kupisz:  tutaj

Purameal shaker

Mamy nadzieję, że nasz autorski produkt Purameal, spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do sklepu www.pureveg.pl, a po jeszcze więcej informacji, na stronę produktu www.purameal.com. 

Będziemy wdzięczni za pozostawianie recenzji na temat Purameal. Wszystkie opinie wykorzystamy do dalszego rozwoju produktu.

 

Zespół Pureveg.pl