Zapraszamy Was nad jezioro Vatter. Po witaminy i minerały ze Szwecji.

 

Witaminy Helhetshälsa czyli "holistyczne zdrowie"

Filozofia holistycznego podejścia do suplementacji podpowiada, że pokarm należy wzbogacać dokładnie o te składniki, których w nim brakuje. Nośników witamin użyto więc w kapsułkach Helhetshälsa w sam raz. Nie za mało, tak aby witamina bardzo łatwo rozpuszczała się i doskonale przyswajała. Nie za dużo, aby niepotrzebnie nie obciążać organizmu. 

Szwedzkie, lepiej przyswajalne i czystsze witaminy dla wegan

Najbardziej naturalnym sposobem dostarczania witamin i minerałów jest spożywanie ich z żywnością. Tak spożywane przyswajają się łatwo, bezpiecznie i w najwyższym stopniu. Kapsułki Helhetshälsa można więc otworzyć, a zwarty w nich czysty suplement dodać do ulubionego napoju czy potrawy. Suplementy Helhetshälsa są tak czyste jak to tylko możliwe, z minimalną ilością substancji dodatkowych, pozbawione barwników, emulgatorów, antyzbrylaczy czy plastyfikatorów. Mają postać proszku w skrobiowej, bezbarwnej kapsułce, a Omega3 w miękkiej kapsułce roślinnej.

Helhetshälsa - jak powstają te wyjątkowe witaminy

Wszystkie surowce, z których wytwarzane są witaminy i suplementy Helhetshälsa przechodzą staranną selekcję, są czyste i naturalne. Produkty mają akceptację The Vegan Society. Suplementy Helhetshälsa powstają w szczególnych warunkach, w specjalnie chronionym zakładzie z dala od miasta i przemysłu, tam gdzie woda i powietrze są czyste, wśród łąk i lasów, w wiosce nad jeziorem Vätter. W wytwórni Helhetshälsa nawet do urządzeń konfekcjonujących nie używa się smaru.

Helhetshälsa czyli jak to czytać i co jest w ofercie?

Helhetshälsa to określenie, które jak wiele innych w języku szwedzkim jest wyrazem złożonym, składających się z kilku osobnych słów, które razem tworzą nowy znaczeniowo wyraz. Słowo oznacza "ogólny stan zdrowia" czy "holistyczne zdrowie" Wymowa nie jest łatwa; to 4 sylaby o brzmieniu podobnym do jel-hes-hal-sa. Oferta zawiera zarówno podstawowe witaminy i suplementy dla wegan jak Witaminę B12, witaminę D3, Omegę 3, jak i minerały np. jod, cynk czy chrom. Można wybierać spośród tradycyjnych kapsułek, które jak wspomnieliśmy nadają się do otwarcia i dodania preparatu bezpośrednio do jedzenia czy napoju, lub wybrać postać proszku (multiwitamina Dunder dla dzieci), sprayu, dzięki któremu aplikacja jest jeszcze prostsza (np. na język). Produkty w sprayu mają też taką zaletę, że można różnicować dawkę np. witaminy D3 w zależności od pory roku, posługując się cały czas tym samym suplementem.

Właściciel Pureveg jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem marki witamin i minerałów dla wegan Helhetshälsa.

Zapraszamy na Pureveg.pl