Dieta w prezencie? To dopiero prezent!

 

Czy wiecie, że książki znajdują się w czołówce świątecznych wyborów zakupowych?

Badanie przeprowadzone przez Deloitte w październiku 2019 roku, pokazało, że najczęstszymi świątecznymi prezentami są: kosmetyki - książki - czekoladki.

Top 3 według FaniMani, organizacji pilnującej żeby Wasze wydatki obrócić w pomoc dla potrzebujących, są  dokładnie te same (choć tu inaczej rozdzielają medale). Dla FaniMani najważniejszymi prezentami świątecznymi są: Książka - Kosmetyki - Słodycze.

Książka w prezencie to jak widać dość popularny wybór. A co powiecie na prezent, który nie jest zwykłą książką?

Jest taka książka "A jak nie mięso, to co?", która pomaga podejmować ważne życiowe decyzje. Bo czyż zmiana diety na zdrowszą i bardziej etyczną nie jest ważną w życiu zmianą?

Książka "A jak nie mięso, to co?" składa się z przewodnika po zamiennikach mięsa oraz 120 przepisów na proste smaczne dania, zarówno klasyczne, jak i egzotyczne.

Przewodnik po zamiennikach mięsa pokazuje, że nie trzeba rezygnować z ulubionych potraw żeby zmienić dietę na roślinną i zdrowszą oraz podpowiada, które produkty wybrać, żeby przygotować ulubione gołąbki, roślinnego mielonego czy japoński choć bezmięsny ramen.

Proste przepisy ułatwiają zmianę codziennych nawyków żywieniowych w prosty, niezauważalny sposób, bez wyrzeczeń czy myślenia o ograniczeniach.

Podaruj więc komuś dietę w prezencie!

 

Nasz wegański prezent zawiera:

1. Książkę "A jak nie mięso, to co?". Na życzenie książkę wysyłamy z dedykacją od autorki dla konkretnej osoby.

2. Bon zakupowy do sklepu www.pureveg.pl o wartości 50 zł (kwota wystarczy na podstawowe zamienniki mięsa). Bon wydrukowany jest na ładnym kolorowym, matowym kartoniku.

3. Ekologiczny papier i piękną bordową wstążkę - wszystko zapakowane już na prezent

 

Zapraszamy >>Wegańska książka i bon w prezencie